Priligy Generická

Koupit Priligy Generica, Dapoxetine cena online

Předčasná ejakulace je jedním z projevů mužské impotence. V tomto případě lékař nemůže diagnostikovat erektilní dysfunkci, protože muž je schopen dosáhnout erekce, ale ejakuluje příliš rychle.

Dapoxetin a další léky, které prodlužují délku sexu, mohou pomoci. Na webových stránkách naší online lékárny si můžete koupit účinné pilulky online bez lékařského předpisu za rozumnou cenu, která řeší problém po určitou dobu. Priligy působí asi 5-6 hodin, během nichž je člověk schopen kontrolovat svůj orgasmus a plně si ho užít. 

 • Rychlý nástup účinku
 • Dlouhotrvající účinek
Zabezpečená transakce
Navštivte odkazy na certifikáty na stránce Pokladna
Payment Methods

Priligy Generick 60mg

Balíček Cena Per Pill Ušetříš Bonus
60mg x 10 pilulky
45.36
€ 4.54 € 0 - Koupit
60mg x 20 pilulky
€ 90.83 / 73.63
€ 3.68 € 17.2 + 4 pilulky Koupit
60mg x 30 pilulky
€ 136.07 / 101.57
€ 3.39 € 34.5 + 6 pilulky Koupit
60mg x 60 pilulky
€ 272.14 / 174.34
€ 2.91 € 97.8 + 8 pilulky Koupit
60mg x 90 pilulky
€ 408.69 / 252.99
€ 2.81 € 155.7 + 10 pilulky Koupit
60mg x 120 pilulky
€ 544.61 / 325.01
€ 2.71 € 219.6 + 10 pilulky Koupit
60mg x 180 pilulky
€ 816.8 / 471.2
€ 2.62 € 345.6 + 10 pilulky Koupit

Příklad obálky
Vaše objednávka bude bezpečně zabalena a doručena do 24 hodin. Takto vypadá balení (skutečné obrázky zaslaného zboží). Má velikost a vzhled běžného dopisu (24x11x0,7 cm) a obsah nechybí.

Způsob doručení
Expresní doručení
Doba dodání
4-7 dní
Cena
€ 14.98
Mezinárodní přeprava
Ochrana a bezpečnost
Diskrétní balení
Záruka soukromí a anonymity
Dodání vaší objednávky do 21 dnů
100% jistota dodání.

Účel, funkce přípravku Priligy (Dapoxetine)

Cialis (Tadalafil), Viagra (Sildenafil) a Levitra (Vardenafil) jsou léky, které pomáhají při impotenci. Zajišťují příliv krve do pánevních orgánů, což vede k erekci. 

Tento problém je však mnohem vzácnější než předčasná ejakulace. Předčasná ejakulace může výrazně zhoršit náladu obou partnerů a způsobit, že se muž cítí nedostatečně. 

Jednou z látek, které pomáhají s problémem a prodlužují čas, je dapoxetin. Priligy generikum ovlivňuje hormony pacienta a snižuje citlivost nervových zakončení, takže sex trvá mnohem déle. 

Jak Priligy (Dapoxetine) funguje

Délka pohlavního styku závisí na fungování sympatického nervového systému. Prodloužení je možné díky působení určitých látek na určité oblasti mozku. 

Priligy generikum (Dapoxetine) je látka, která zpožďuje serotonin mezi neurony. Z tohoto důvodu přicházejí příkazy k orgasmu do mozku 3-4krát pomaleji. Zpětná vazba od spokojených zákazníků uvádí, že akt může trvat 30 až 60 minut, přičemž účinek trvá až 5 až 6 hodin. Během tohoto období se pacientovi podaří vykonat až 8 souloží. 

Užívání přípravku Priligy (dapoxetin)

Přípravek Priligy (dapoxetin) se dodává ve formě rozpustných modrých potahovaných tablet. Přípravek Priligy generikum se užívá 1,5-2 hodiny před plánovaným sexem. Není dovoleno užívat více přípravku Dapoxetin, než bylo předepsáno při konzultaci s odborníkem. 

Účinek je poměrně pomalý ve srovnání s jinými pomůckami na podporu účinnosti, které začínají pracovat za 15-20 minut, ale výsledky stojí za to čekat. 

Co byste ještě měli vědět, než začnete přípravek Priligy užívat

Předčasná ejakulace není nemoc, ale způsobuje emoční nestabilitu a nepohodlí. V důsledku toho klesá intimita mezi partnery, lidé se cítí nesví, když jsou spolu, a ohrožuje to celý vztah. 

Přípravek Priligy (Dapoxetin) pomáhá oddálit ejakulaci a dává vám kontrolu nad tímto procesem. Pohlavní styk trvá mnohem déle, pokud dodržujete správné dávkování a všechny pokyny lékaře týkající se podpůrné léčby. 

Dávkování přípravku Priligy (Dapoxetine)

V závislosti na formě přípravku obsahuje jedna generická tableta přípravku Priligy 30, 60, 90 mg dapoxetinu. Obecně lékaři doporučují začít s minimálním množstvím a postupně dávku zvyšovat. V případě potřeby lze dávku zvýšit na 90 mg. 

Interakce 

Dapoxetin by se neměl kombinovat s některými dalšími léky. Patří mezi ně inhibitory MAO a antidepresiva a přípravky obsahující nitráty. Podrobnější informace o kombinaci různých léčivých přípravků byste měli získat od svého lékaře. 

Přípravek Priligy a jeho generika by se neměly míchat s alkoholem. V některých případech alkohol snižuje citlivost a umožňuje delší sex, v jiných situacích urychluje ejakulaci nebo narušuje erekci. 

Kontraindikacije 

Než si koupíte generický přípravek Priligy, pečlivě zkontrolujte seznam kontraindikací. Mezi nejčastější patří:

 • Individuální nesnášenlivost jednotlivých složek. 
 • Psychické problémy, včetně deprese. 
 • Nemoci kardiovaskulárního a vylučovacího systému.
 • Chronická onemocnění v akutní fázi. 

Dapoxetin by neměly užívat ženy a mladí muži do 18 let. Nedodržení lékařských doporučení může způsobit nevratné poškození. 

Priligy generikum může mít vliv na řízení. V některých případech měli pacienti problémy se zrakem, vnímáním barev a soustředěním. 

Nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky užívání generického přípravku Priligy jsou obvykle mírné. Mezi nejčastější patří bolest hlavy, nevolnost, zhoršená potence, snížené libido, zvýšená úzkost a deprese. 

Předávkování

Zvýšená koncentrace dapoxetinu v krvi pacienta zvyšuje riziko nežádoucích účinků jeho užívání. Člověk, který se rozhodne pro koupi léku, by měl podstoupit kompletní lékařské vyšetření a pečlivě naslouchat pokynům lékaře. 

Skladování přípravku Priligy (Dapoxetine)

Pro bezpečné použití přípravku je třeba dodržovat správné podmínky uchovávání:

 • originální balení;
 • nepřítomnost přímého slunečního světla;
 • uzavřený blistr; 
 • teplota vzduchu je až 30о °C. 

Ujistěte se, že je místo nepřístupné dětem a psychicky labilním osobám. 

Odpovědnost 

Každému zákazníkovi zaručujeme bezpečnost a důvěrnost. Naši zákazníci dávají přednost nakupování online díky rychlému dodání, přijatelným cenám a vstřícnému zákaznickému servisu. 

Správa těchto webových stránek nenese odpovědnost za následky užívání léků zakoupených u nás. Před objednáním jakéhokoliv výrobku doporučujeme kontaktovat lékaře.

 • Zpětná vazba od zákazníků

Priligy Generic

Moc děkuji za tak výhodnou službu. Byla jsem spokojená s cenou léků a rychlostí dodání.

Priligy Generic

Rychlé, kvalitní, dobrá cena. Děkujeme vám za vaši službu!

Priligy Generic

Nízké ceny, koupit pouze zde a služby jsou vynikající.

 • Oblíbené produkty
10mg | 20mg | 40mg | 60mg | 80mg
€ 2.85 pilulka
25mg | 50mg | 100mg | 120mg | 130mg | 150mg | 200mg
€ 1.64 pilulka
10mg | 20mg | 40mg | 60mg
€ 2.59 pilulka